Mikro Danışmanlık

Tarihçemiz

Mikro Yönetim Danışmanlığı, Doç. Dr. Feyzullah AYADENK ve Dursun AKICI yönetiminde 1993 yılında iktisadi işletmelerin yönetim sorunlarına çözüm üreterek yönetim desteği sunmak üzere kuruldu.

Geliştirdiği yönetim tekniği, bilgi birikim ve deneyimi ile iktisadi ve idari işletme sorunlarının çözümünde alanını sürekli genişleten Mikro Yönetim Danışmanlığı, başta turizm olmak üzere her sektör için yönetim çözümleri üretecek kapasiteye ulaşmış, kentsel, çevresel, sosyal ve ekonomik gelişme ve kalkınma projeleri geliştirmektedir.

Mikro Yönetim Danışmanlığı ailesi olarak, 09 Kasım 2012 tarihinde kaybettiğimiz kurucularımızdan Doç. Dr. Feyzullah AYADENK kardeşimizi rahmetle ve özlemle anıyoruz.

Biz kimiz?

Antalya Ankara, İstanbul ve İzmir lokasyonlarımız’da uzman müşteri temsilcilerimiz, destek ekiplerimiz ve takım liderlerimiz ile 7/24 iş ortağı olduğumuz otellerin yanındayız. MİKRO DANIŞMANIK ÇAĞRI MERKEZİ iç Pazar MİKRO DANIŞMANIK ÇAĞRI MERKEZİ Çözümleriyle orta doğu dış Pazar konusunda İş ortağı olduğumuz otellerin rezervasyon aşamalarının hemen hemen hepsinde görev alıyoruz.

Mikrodanismanlik.com,

Turizm sektöründe tecrübeye sahip profesyonel yöneticiler ve bilişim uzmanlarının birlikteliği ile kurulmuş olan Mikro Danismanlik Ltd Şti. ait bir online otel portalıdır. Mikrodanismanlik.com Teknolojik altyapısına kendi geliştirdiği rezervasyon sistemini entegre ederek, güçlü satış ağına kurumsal pazarlama planlarını da ekleyen Mikrodanismanlik.com, turizm endüstrisine yepyeni ürünler sunmayı hedeflemektedir. Mikrodanismanlik.com internet sitesinin teknolojik altyapısı ve yönetim yazılımları şirketin kendi bünyesinde oluşturduğu profesyonel yazılımcı kadrosu tarafından sağlanmaktadır. Mikrodanismanlik.com müşterilerine Turizm sektöründeki en geniş oteller seçeneği sunmak üzere yola çıkmıştır. Otel ve Ürün portföyünü de her gün güncelleyip artırmaktadır.

Misyonumuz:

Misafir adayının ilk oteli tanımaya başlama aşamasında online marketing departmanımız görev alıyor. Yapılan yeniden pazarlama (retargeting), ilgi alanlarına göre pazarlama (interest based marketing), görsel reklamlar (display ads), arama tabanlı reklamlar (search ads) ve daha bir çok online reklam yöntemi ile otelin hem tanıtımı, hem de rezervasyon hedefi planlanıyor. Bu reklam çalışmaları tüm süreç boyunca misafir adayının elinin altında yer alıyor.

Satış aşamasına gelindiğinde çağrı merkezimiz devreye giriyor ve misafirin hem aklındaki sorular konusunda, hem de satış konusunda destek sağlıyor. Sürecin ilk aşaması bu şekilde tamamlanırken, misafirin check-out işleminin ardından sezon sonunda Müşteri Memnuniyet Anketi (MMA) ile konaklamalarının nasıl geçtiği soruluyor. Bu anket ile birlikte otelin geride bıraktığı sezon ile ilgili kendisine MİKRO DANIŞMANIK ÇAĞRI MERKEZİ tarafından geri bildirimler veriliyor. Gelecek sezon için geçmiş sezonda konaklamış olan misafirlerin görüşleri ile harekete geçilmesi konusunda otel ile irtibat halinde olan MİKRO DANIŞMANIK ÇAĞRI MERKEZİ kurumun önünü görmesi konusunda destek oluyor.

Sezon içerisinde de gelişebilecek farklı durumlarda da otel ile birlikte hareket ederek, yine çözümün bir parçası olan MİKRO DANIŞMANIK ÇAĞRI MERKEZİ satışta ve misafir memnuniyetinde etkin rol alıyor.

Değerimiz:

MİKRO DANIŞMANIK ÇAĞRI MERKEZİ iş ortağı olduğu firmalara karşı şeffaflık ve dürüstlük ilkesi ile hareket etmektedir. İnovatif düşüncenin hakim olduğu MİKRO DANIŞMANIK ÇAĞRI MERKEZİ bünyesinde yenilikçilik bir ayrıcalık değil, bir esastır. İş ortaklarımıza rekabet avantajı yaratmanın tüm yollarını değerlendiren firmamızda hem misafirlerin, hem çalışanların, hem de iş ortaklarımızın memnuniyeti ön planda tutulmaktadır.

Verimliliğimizi çalışanlarımızın mutluluğuna borçluyuz. Çalışanlarımızdan iş ortaklarımıza kadar tüm süreçleri uzun soluklu olarak

planlıyoruz. MİKRO DANIŞMANIK ÇAĞRI MERKEZİ ,verdiği hizmetlerle, uyguladığı projelerle Turizm sektöründe kendini ispatlamıştır. Müşterilerinin ihtiyaç duydukları Çağrı Merkezi hizmetlerinde, katma değerli çözümler sunarak çözüm konusunda liderlik yapmak ve tüm iletişim gereksinimlerine cevap verecek uçtan uca anahtar teslimi çözümler ve iletişim modelleri sunmak hedefindedir. Sektöre yönelik en önemli amacımız, çözüm ortaklarının müşterilerine sunacağı katma değerli iletişim çözümleri için alt yapıyı sağlamak, isletmek ve yeni ihtiyaçlar için çözüm üretmek bilgilendirmek ve teknoloji yatırımlarını en uygun çözümlerle buluşturarak iş süreçlerine verimlilik kazandırmaktır.

MİKRO DANIŞMANIK ÇAĞRI MERKEZİ,Çağrı Merkezi ve uygulamaları dünyasına geçişi esnek, ekonomik ve aşamalı yoldan sağlamaktadır. Bu yaklaşım ile müşterilerini; mevcut iletişim altyapısında desteklemek ve uygulama yatırımlarını korumalarına ve geliştirmelerine yardımcı olmaktadır. Hedefimiz, "doğru hizmet, doğru zaman, doğru yer" felsefesiyle çözüm ortağı ve müşterilerine fayda sağlamaktır. Hizmet sunumundaki temel yaklaşımımız çözüm ortakları ile birlikte hareket etmektir. Bu itibarla son kullanıcıya direkt satışımız yoktur.

Vizyonumuz :

MİKRO DANIŞMANIK ÇAĞRI MERKEZİ olarak iş ortaklarımızın satış hedeflerlerine ulaşması öncelikli hedeflerimiz arasında geliyor. Otel danışmanlık hizmeti çalışmalarımız sezon başından sezon sonuna kadar size destek oluyor. Beklentilerin ötesinde sonuçlar aldığımızda başarının tek taraflı olmadığının da bilincindeyiz.

Satışta etkin, sistemde yenilikçi ve iş ortamında güvenilir olmak hali hazırda yapı taşlarımızı oluşturuyor.

Türkiye'nin en büyük otel çağrı merkezi olmanın verdiği sorumlulukla hareket ederek ülkemizdeki istihdama destek sağlıyor, aynı zamanda bilgi birikimimiz ile yaşadığımız toprakların kendi alanımızda gelişimine ön ayak oluyoruz.

MİKRO DANIŞMANIK ÇAĞRI MERKEZİ ile temas halinde olan herkesin ihtiyaçlarını anlamaya, onlar için akılcı ve kalıcı çözümler üretmeye çalışıyoruz. Memnuniyet ilkesine dayalı başarının peşindeyiz.

Çağrı Merkezi hizmetinde; bireysel, başlangıç seviyesindeki kullanıcılardan; kurumsal, profesyonel seviyedeki taleplere kadar her seviyedeki müşterimize aynı mükemmellikteki çözümleri sunmakla birlikte, sunduğumuz çözümlerde kaliteyi, verimliliği ve ulaşılabilirliği en üst seviyeye çıkarmayı hedefliyoruz .

Hizmetlerimizin kalitesini korumak ve geliştirmek için daima yenilikleri takip etmekte ve yeniliklere ayak uydurmaktayız sektördeki engin deneyimimizi, pratik araçları, güçlü araştırma yeteneklerimizi ve yenilikçi düşüncemizi, uygulama hizmetlerindeki becerilerimizle birleştiriyoruz.

Bu amaçla yola çıkan MİKRO DANIŞMANIK ÇAĞRI MERKEZİ için;

  • Kalite, her alandaki hedefimizdir.
  • Yenilikçilik, geleceğimizin güvencesidir.
  • Sorumluluk iş akışlarındaki belirsizliği önler.

  • İş ahlakı, dürüstlük ve kaliteden taviz vermeden yolumuza devam etmek yaptığımız işin temelini oluşturur.
  • Farklı müşteriler için onların ihtiyaçlarına uygun çözümler üretmek, temel prensiplerimizdendir.
  • MİKRO DANIŞMANIK ÇAĞRI MERKEZİ'ninbaşarısının temelinde "sürekli değişim" ilkesi yatmaktadır.
  • Bu ilke, sadece teknoloji endüstrisindeki gelişime ayak uydurmakla değil, içinde bulunduğu ortamın değişimine liderlik etmekle tarif edilebilir.

Talep ettiğiniz geniş yelpazedeki Cağrı Merkezi hizmetinde, sıkıntı çekmeyin, her müşterinin ihtiyacına göre ortak çözümler üreten, sürekli değişime açık olan bizlerle tanışın. Müşterilerimizin memnuniyeti, bizim memnuniyetimizdir.

Bize Ulaşın

Oteliniz Çağrı Danışmanlığı Hizmeti istekleriniz için bizlere ulaşabilirsiniz...